Zajęcia indywidualne

Korepetycje online Chemia

Zajęcia indywidualne - Korepetycje online chemia to właśnie tam dowiesz się na jakim etapie nauki chemii jesteś i jakie robisz postępy w swoim przygotowaniu do matury z chemii, olimpiady lub egzaminu na studia. Masz możliwość wyjaśnienia wszystkich swoich chemicznych wątpliwości w doskonałej atmosferze. Przećwiczysz 1000 różnych zadań, po których będziesz czuć się niczym ryba w wodzie. Przejdziemy wspólnie od złożonych koncepcji do zadań, gdzie najczęściej uczniowie popełniają błędy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną rozwinąć umiejętności i wiedzę w tej dziedzinie.

Bez tytułu (341×382 px) (2)
demo-attachment-183-Polygon-hero-left
demo-attachment-184-Polygon-hero-right
Korepetycje online chemia

Wyobraź sobie jedno miejsce, w którym cały Twój proces nauki zostanie zaplanowany z taką dokładnością, że szwajcarski zegarek będzie Ci zazdrościł...

Zajęcia indywidualne z chemii w ELEMENTUM

Zajęcia indywidualne w ELEMENTUM to szczególne miejsce jakie możesz spotkać podczas swojej nauki chemii. U nas dowiesz się na jakim etapie nauki chemii jesteś i jakie robisz postępy w swoim przygotowaniu do matury z chemii, olimpiady lub egzaminu na studia. Masz możliwość wyjaśnienia wszystkich swoich chemicznych wątpliwości w doskonałej atmosferze. Przećwiczysz tysiące różnych zadań, po których będziesz czuć się niczym ryba w wodzie. Przejdziemy wspólnie od złożonych koncepcji do zadań, gdzie najczęściej uczniowie popełniają błędy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną rozwinąć umiejętności i wiedzę w tej dziedzinie.

Korepetycje online chemia

 Możesz osiągnąć zaskakujące wyniki!

Jakie korzyści mogą mi przynieść zajęcia indywidualne z chemii?

Zajęcia indywidualnie z chemii, które prowadzi Maciej Młodziejewski oraz inni nauczyciele, nie przypominają żadnych innych lekcji lub korepetycji z jakimi miałeś do czynienia.

Każdy nauczyciel chemii w ELEMENTUM ukończył nie tylko chemiczne studia, ale także posiada niezrównane zaangażowanie w prowadzeniu zajęć indywidualnych z chemii. Znalezienie odpowiedniego nauczyciela chemii jest niezwykle ważne do uzyskania konkretnych wyników podczas swojej drogi do osiągnięcia świetnych wyników.

Nasi nauczyciele staną się dla Ciebie naukowym partnerem, który będzie chciał dla Ciebie wszystkiego co najlepsze i motywował do osiąganie świetnych wyników.

Korepetycje chemia

Korzyści zajęć indywidualnych:

Wydajność Twojej nauki wystrzeli w kosmos

Przezwyciężysz strach przed egzaminem

Otrzymasz całkowite wsparcie w nauce chemii

Nauczysz się interdyscyplinarnego podejścia do chemii

Otrzymasz wyłącznie pozytywną energię

Twój progres będzie koordynowany

Program będzie dopasowany do Twoich potrzeb

Spotkasz się z głęboką pasją do chemii

Korepetycje chemia

3 główne czynniki, które mogą stać na Twojej drodze
i utrudniać Ci naukę chemii do matury

Utrata czasu

Nie wiesz, czego się uczyć, od czego zacząć, ostatecznie Twoja nauka jest całkowicie nieefektywna

Utrata ciekawości

Twoja nauka jest oparta wyłącznie na zadaniach, których uczysz się na pamięć a chemia kojarzy Ci się wyłącznie z nudnymi zadaniami?

Utrata motywacji

Czujesz się niczym rozbitek na środku morza wraz z myślą o maturze z chemii a do brzegu jeszcze kilometry?

A teraz wyobraź sobie, że Twoja nauka do matury z chemii przyspiesza!

Poznasz swojego mentora

Mentor zaplanuje z Tobą całą ścieżkę nauki podczas dostępnego czasu na przygotowanie do matury z chemii, egzaminu lub zaliczenia, tak abyś przerobił możliwie cały niezbędny materiał.

Poznasz zasadę Pareta

Na świecie wiele cykli jest powtarzalnych przykładowo wiemy, że raz w roku na jesieni rozpoczyna się rok szkolny. Podczas swojej nauki poznasz 20% umiejętności, które odpowiadają za 80% Twojego wyniku.

Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi

– ,,A dlaczego ta reakcja w ten sposób zachodzi?” myślę, że każdy kto się uczył chemii kiedyś zadał sobie podobne pytanie. W większości przypadków niestety można się spotkać z odpowiedzią ,,Tego się trzeba nauczyć na pamięć”. W ELEMENTUM całkowicie naprowadzimy Cię na odpowiedź lub dokładnie wytłumaczymy mechanizm reakcji.

Zdobędziesz wiedzę na wysokim poziomie

Dzięki czemu lepiej nauczysz się chemii i biologii, często korzystając z wiedzy jaką może już znasz odnosząc się do zjawisk w przyrodzie lub Twoich doświadczeń.

Zdobędziesz niezbędną wiedzę do przeprowadzenia doświadczeń chemicznych samodzielnie

Często słyszymy, jaki kolor posiada Cu2O a jaki CuO? Jak to wszystko zapamiętać? Najlepiej nauczyć się tego przez zrobienie doświadczenia, które pokaże Ci jak to działa lub czasem może również nie działać, wszystko zależy od tego jak zaczarujesz swoją probówkę 🙂

Otrzymasz zaplanowany harmonogram zajęć

Oraz kontrolę swojego postępu, więc będziesz na bieżąco ze swoim progresem w nauce.

Po prawie 10 latach prowadzenia zajęć wypracowaliśmy schemat działania, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotować każdego, kto chce osiągnąć świetne wyniki w nauce chemii w tym na maturze z chemii lub olimpiadzie chemicznej.

Dzięki Chemii w ELEMENTUM:

Otrzymasz

  • Całkowite wsparcie w przygotowaniu do egzaminu
  • Kontakt poza zajęciami
  • Nową jakość nauki

Rozwiniesz

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania zadań
  • Planowanie nauki chemii
  • Skrzydła osiągając najlepsze wyniki

Odkryjesz

  • Naukę chemii na nowo
  • Schematy ułatwiające naukę
  • Nowe doświadczenia chemiczne

Uważamy, że nie może Cię zabraknąć na naszych zajęciach indywidualnych w ELEMENTUM.

Kliknij poniżej, aby przejść zapisać się na zajęcia.

FAQ do korepetycji:

Najczęściej zadawane pytania

Korepetycji w ELEMENTUM udzielamy z chemii a także biologii, fizyki oraz matematyki.

Zajęcia indywidualne z chemii są prowadzone na poziomie szkoły podstawowej, liceum i studiów.

W naszej szkole udzielamy korepetycji spersonalizowanych pod Twój aktualny cel. Możemy Cię przygotować do sprawdzianu z wąskiego tematu, kolokwium na studiach, olimpiady, konkursu, a także matury rozszerzonej z chemii umożliwiającej dostanie się na wymarzoną uczelnię.

Jest to przede wszystkim uzależnione od Twoich aktualnych potrzeb – czyli w zasadzie tyle ile potrzebujesz.

Z pewnością! Jeśli nie wiesz, ile godzin potrzebujesz w przygotowaniu np. do matury, pomożemy Ci sprawdzić Twój aktualny stan wiedzy i zasugerujemy liczbę godzin potrzebną do przygotowania Cię jak najlepiej.

Aktualnie wszystkie zajęcia odbywają się w formie online na platformie Zoom/Skype. Jednak w razie takiej konieczności możemy spotkać się w naszej siedzibie lub wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Aby zapewnić dyspozycyjność naszych nauczycieli uprzejmie prosilibyśmy o zgłaszanie nieobecności na zajęciach najpóźniej 24 godziny przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania, zajęcia nieodwołane do tego czasu są płatne.

Oczywiście! Każdy z naszych nauczycieli w ELEMENTUM sporządza notatki na prowadzonych zajęciach, tak by ułatwić Tobie zrozumienie tematu. Dodatkowo na naszej stronie znajdują się materiały gotowe do pobrania i samodzielnej pracy.

Najczęściej zajęcia zaczynamy od teoretycznego wstępu do danego tematu, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do omawianych zagadnień, a następnie przechodzimy do treningu przyswojonej wiedzy podczas rozwiązywania naszych zadań lub zadań CKE. Oczywiście w zależności od potrzeb dostosujemy zajęcia pod Twoje potrzeby, np. w przygotowaniu do konkursu możemy skupić się całkowicie na rozwiązywaniu zadań. Dodatkowo, pracujemy nad Twoim nastawieniem mentalnym, tak abyś był pewny, że poradzisz sobie z każdym zadaniem

Tak, na naszej stronie ELEMENTUM pojawiają się kursy na przykład Kurs Chemii Organicznej, które umożliwią Ci samodzielne przepracowanie tematu. Plusem naszych kursów jest to, że dostęp do nich jest permanentny i umożliwi Ci to dowolne powtarzanie problematycznych zagadnień. Kursy składają się z 2h nagrań wideo wraz z opisem teoretycznym, zadaniami i innymi, które z pewnością Cię zaskoczą.

Tak, w przypadku chętnych 3/4 osób istnieje możliwość ustalenia odpowiadającego terminu i przeprowadzania zajęć w grupie. Staramy się nie przekraczać 4 osób na grupę, aby utrzymać wysoki standard indywidualnego nauczania. Warto zauważyć, że takie zajęcia mają postać kilkutygodniowych kursów, przygotowujących do konkretnego celu np. do matury, a ze względu na podział kosztów na kilka osób, są one bardziej przystępne.

Nasi nauczyciele to certyfikowani eksperci z danej dziedziny a dodatkowo przyjacielskie osoby z pasją do przekazywania wiedzy i zamiłowania do swojej dziedziny. Wysoki poziom nauczania możemy zagwarantować tym, że zawsze są to osoby z doświadczeniem w prowadzeniu korepetycji oraz rozwijający się w dziedzinie, w której prowadzą zajęcia. Zawsze podchodzą do swoich uczniów otwarcie, chętni pomocy i pełni cierpliwości. Załóżmy, że potrzebujesz wiedzy w temacie anatomii człowieka, nie ma problemu… Nasi nauczyciele opowiedzą Ci o tym prosto z stołu operacyjnego!

Oczywiście, specjalizujemy się w ‘’robieniu’’ wysokich wyników maturalnych, większość naszych kursantów przy odpowiedniej współpracy osiągają zaskakujące wyniki pozwalające dostać się na uczelnie medyczne lub techniczne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to napisz do nas na elementum.edu@gmail.com 🙂

Jesteś gotowy?

Sprawdź dostępne kursy

600