Cel gry

Idea utworzenia gry chemicznej była bardzo prosta. Chcieliśmy, aby nauka chemii nie ograniczała się jedynie do indywidualnej nauki, ale także do interakcji z innymi osobami o zainteresowaniach podobnych do Twoich.

Gra jest niczym szybkie bieganie na 100 m. Masz 1 minutę na omówienie haseł na Twojej karcie, tak aby druga osoba mogła zgadnąć jakie to hasło. Dodatkowo poruszasz się po specjalnej chemicznej mapie, aby trafić jak najszybciej do celu. Wydaje się proste? Sam spróbuj!

Dlaczego, warto wybrać tą grę?

Słowa Chemików to gra dzięki której powtórzysz ponad 400 haseł z chemii na poziomie maturalnym i nie tylko. Wystarczy kilka rozgrywek, aby doskonale powtórzyć pewne zagadnienia lub może poznać nowe. Nasza gra to czysta nauka w atrakcyjnej formie. Odkrywamy chemię na nowo.

Nasza gra jest dedykowana zarówno dla uczniów liceum, studentów kierunków przyrodniczych jak i pasjonatów chemii, chcących powtórzyć materiał, bawić się chemią w inny sposób. Niezależnie od Twojego poziomu wiedzy, gra jest tak skonstruowana, żebyś dużo się nauczył.

Zawartość zestawu:

  • 8 serii kart chemicznych
  • Instrukcja obsługi
  • Chemiczna mapa gry

Szykuje się spotkanie ze znajomymi z klas biol-chem?

Nie czekaj i nie przegap okazji, aby wkręcić wszystkich w chemiczną zajawkę. Przy okazji zacznij już teraz zgłębić chemię w nowoczesny i pasjonujący sposób.
Zamów grę „Słowa Chemików” już teraz i wejdź do niezwykłego świata chemii, gdzie nauka staje się przyjemnością!”

Cena:

Promocyjna cena to 149 zł zamiast 340  zł