O nas

Nasza historia

W 2015 roku po wielu długich latach nauki chemii, będąc na skraju rozczarowania, rażąco nieefektywnymi metodami nauki oraz niskimi wynikami matur z chemii w Polsce, dwójka przyjaciół postanawia stworzyć koncept nazwany później ELEMENTUM, który stał się pewnego rodzaju templatem na najkrótszą drogą do doskonałych wyników, zrozumienia chemii i zbudowania swoich priorytetów w nauce chemii jak i życiu.

Naszą wizją jest tworzenie człowieka świadomego, który potrafi praktycznie zastosować chemiczną wiedzę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy element naszej pracy był możliwie najlepiej dopracowany. A nasze materiały dawały pomoc, wszystkim, którzy tego potrzebują.

Od tego czasu nasza droga znacząco się zmieniła. Choć misja i wizja pozostają takie same, to podczas naszej edukacyjnej drogi stworzyliśmy miejsce, w którym nasi uczniowie i studenci z całej Polski, Europy a nawet odległej Australii, zdobywają tony chemicznej wiedzy w przyjaznej atmosferze.

image
demo-attachment-183-Polygon-hero-left
demo-attachment-184-Polygon-hero-right
Maciej Mlodziejewski
demo-attachment-288-Polygon-achievement-right
demo-attachment-288-Polygon-achievement-right
0 %
Zadowolonych klientów
0 +
Godzin korepetycji
0 +
Zajęć grupowych
0 +
Lat doświadczenia

Nauka chemii z ELEMENTUM

Komu pomagamy?

Każdego roku do egzaminów z chemii, biologii, fizyki i matematyki przygotowujemy dziesiątki uczniów. Mając na uwadze chemię, rodzaj pracy zależy indywidualnie od konkretnego przypadku, jednak głównie z naszego wsparcia korzystają:

Uczniowie liceum oraz absolwenci przygotowujący się do egzaminu maturalnego z chemii lub poprawiający maturę z chemii.

Studenci na kierunkach chemicznych, biologicznych i medycznych podczas przygotowania do egzaminów lub kolokwium oraz absolwenci innych kierunków studiów pragnący nauczyć się chemii od początku

Uczniowie szkół podstawowych podczas przygotowania do olimpiady chemicznej

Szkoły w tym także podczas realizacji programów unijnych

grupa

Nauka chemii z ELEMENTUM

Co robimy?

Szyjemy naukę na miarę, tak abyś to Ty za pomocą naszych działań podążał najszybszą drogą w przygotowaniu i wreszcie z poczuciem pewności poszedł na egzamin oraz osiągnął taki wynik jakiego oczekujesz. Jesteśmy w pełni zaangażowani w proces Twojego rozwoju chemicznego oraz każdego chemicznego treningu, nad którym pracujemy, zawsze pozostajemy w kontakcie i motywujemy do działania. Aktualnie możemy wspomóc Twoją naukę chemii za pomocą:

– na których ramie w ramię, pójdziemy z Tobą przez całą chemiczną drogę, aż dojdziesz do celu. Merytoryka i motywacja. Gwarantujemy, że zajęcia z chemii w ELEMENTUM pozwolą Ci dostrzec jak fascynująca i ciekawa jest nauka chemii.   Sprawdź kurs
– na których wraz Twoimi rówieśnikami rozwiniesz swoje skrzydła. Nauka odbywa się w małych grupach. Tutaj spotkasz się z setkami chemicznych problemów, z którymi regularnie będziesz się mierzyć. A także, wymienisz się doświadczeniem podczas współpracy z innymi. Sprawdź kurs
w ELEMENTUM – jeśli nie chcesz tracić czasu na nieefektywnej nauce to jest to perfekcyjna droga do szybkiej nauki chemii. Szybko usystematyzujesz wszystkie działy i sprawdzisz swoją wiedzę za pomocą testów. Kurs dedykowany wszystkim tym, którzy nie lubią być ograniczeni i sami wybierają jaka pora dnia do nauki jest dla nich najlepsze. Kurs wideo ELEMENTUM to prawdopodobnie najlepszy kurs z chemii aktualnie dostępny na rynku edukacyjnym. Ten kurs to ścieżka nauki chemii, która bazuje na naszym doświadczeniu, a więc przejdziesz ją z nami krok po kroku, a omówiony tam materiał zrozumiesz od A do Z. Sprawdź kurs

Kim jesteśmy?

Zespół ELEMENTUM

Maciej Mlodziejewski

Maciej Młodziejewski

Nauczyciel i współwłaściciel

Maciej Młodziejewski

jest nauczycielem i trenerem. Ukończył studia magisterskie z chemii. Od prawie 10 lat współpracuje z uczniami, którzy chcą lepiej zrozumieć fascynującą naturę chemii i realizować swoje marzenia dostając się na wybrane kierunki. Przez ten czas przyczynił się do osiągnięcia wielu tytułów laureata, finalisty w olimpiadzie chemicznej oraz indeksów na polskie jak i zagraniczne uczelnie medyczne przez swoich uczniów. W swojej pracy bazuje na wiedzy pochodzącej z różnych dziedzin nauki.

Autor kompleksowego Kursu Chemii Organicznej w ELEMENTUM, licznych artykułów o tematyce popularno-naukowej oraz zadań chemicznych opartych o zasadę Pareta. Przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego oraz egzaminów z chemii na uniwersytetach medycznych, przyrodniczych itd. Posiada doświadczenie wieloletniej pracy z uczniami na każdym poziomie niezależnie od wieku, a także praktyczne umiejętności pracy w laboratorium zdobywane w Zakładzie Chemii Bionieorganicznej oraz laboratoriach przemysłu paliw lotniczych w Orlenie.

Jego pasją są sztuki walki, psychologia oraz jazda motocyklem. Uwielbia pomagać ludziom, motywować ich do działania i samorealizacji. Nie boi się wyzwań i uważa, że najlepszym przewidywaniem przyszłości jest tworzenie jej.

image

Joanna Młodziejewska

Nauczyciel i współwłaściciel

Joanna Młodziejewska

tytuł magistra chemii uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w 2019 roku. Współtwórczyni firmy ELEMENTUM. Od 4 lat prowadzi indywidualne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, licealistów oraz studentów nauk przyrodniczych osiągających przy tym znakomite wyniki.

We współpracy opiera się na analizie potrzeb ucznia oraz ustanowienia indywidualnej ścieżki nauczania. Głównym filarem we współpracy z Joanną jest zrozumienie podstawowych praw oraz mechanizmów funkcjonowania otaczającego świata przyrody. Nowatorskie podejście do dziedziny pozwala jej z powodzeniem zainteresować swoich uczniów. Ze względu na swoje zainteresowania Joanna posiada szeroką wiedzę w zakresie analizy instrumentalnej. Współpracuje z jednym z najbardziej rozwiniętych laboratoriów farmaceutycznych w Polsce. Poza chemiczną pasją miłośniczka podróży i gotowania.

Kacper

Kacper Gołębiewski

Nauczyciel

Kacper Gołębiewski

jest nauczycielem Fizyki oraz Chemii w ELEMENTUM. Absolwent Fizyki. Aktualnie studiuje na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Medycyna to jego życiowa pasja łącząca fizykę, chemię i biologię. Hobbystycznie eksperymentuje z fizyką. Niesienie pomocy przynosi mu ogromną satysfakcję, dlatego postanowił dzielić się swoją wiedzą z innymi. Kieruje się w tym zasadami, które angażują uczniów do pracy, co przekłada się na ich doskonałe wyniki w nauce. Jest pozytywnie nastawiony do życia i łatwo nawiązuje koleżeński kontakt z uczniami, co również usprawnia komfort przeprowadzanych zajęć. Jest człowiekiem o wielu zainteresowaniach, wolny czas spędza trenując na siłowni, jeżdżąc na rowerze lub zimą na snowboardzie, majsterkując w warsztacie, rysując lub grając w gry planszowe i komputerowe z przyjaciółmi.

Kasia

Katarzyna Kowalska

Nauczyciel

Katarzyna Kowalska

nauczycielka biologii. Ukończyła studia z najlepszym wynikiem na roku. Tytuł magistra biologii uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Biologiczną wiedzę zdobywała poprzez udział w licznych praktykach i stażach studenckich. Jest osobą bardzo dokładną, cierpliwą i pracowitą. Codziennie zdobywa nową wiedzę w zakresie biologii nowotworów pracując w laboratorium.
Jej ideą jest przekazywanie wiedzy w sposób poparty praktycznymi przykładami, tak aby dla każdego była ona zrozumiała. Do każdego podchodzi indywidualnie. Pomaga przy rozwiązaniu wszystkich biologicznych problemów maturzystów. Mimo iż biologia nie należy do najłatwiejszych nauk będzie Twoim przewodnikiem po świecie bakterii, mszaków, czy fizjologii człowieka. Prywatnie inspiruje się malarstwem, techniką akrylową oraz włoską kulturą. W wolnych chwilach spędza czas na tworzeniu doskonałych słodkich wypieków.

Jesteś gotowy?

Sprawdź dostępne kursy

600