Kursy i korepetycje   chemia

Maciej Młodziejewski

Maciej Młodziejewski jest nauczycielem i trenerem. Ukończył studia magisterskie z chemii. Od prawie 10 lat współpracuje z uczniami, którzy chcą lepiej zrozumieć fascynującą naturę chemii i realizować swoje marzenia dostając się na wybrane kierunki. Przez ten czas przyczynił się do osiągnięcia wielu tytułów laureata, finalisty w olimpiadzie chemicznej oraz indeksów na polskie jak i zagraniczne uczelnie medyczne przez swoich uczniów. W swojej pracy bazuje na wiedzy pochodzącej z różnych dziedzin nauki.

Autor kompleksowego Kursu Chemii Organicznej w ELEMENTUM, licznych artykułów o tematyce popularno-naukowej oraz zadań chemicznych opartych o zasadę Pareta.
Tworzy autorskie programy edukacyjne oparte o inne nauki ścisłe przeznaczone dla licealistów i studentów z zakresu chemii organicznej, nieorganicznej i fizycznej, wśród nich są między innymi tematyczne kursy grupowe.

demo-attachment-183-Polygon-hero-left
demo-attachment-184-Polygon-hero-right
Kurs z chemii organicznej Elementum

Maciej  Młodziejewski 

Rozwój dzięki pasji

Przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego oraz egzaminów z chemii na uniwersytetach medycznych, przyrodniczych itd. Posiada doświadczenie wieloletniej pracy z uczniami na każdym poziomie niezależnie od wieku, a także praktyczne umiejętności pracy w laboratorium zdobywane w Zakładzie Chemii Bionieorganicznej oraz laboratoriach przemysłu paliw lotniczych w Orlenie.

Jego pasją są sztuki walki, psychologia oraz jazda motocyklem. Uwielbia pomagać ludziom, motywować ich do działania i samorealizacji. Nie boi się wyzwań i uważa, że najlepszym przewidywaniem przyszłości jest tworzenie jej.

Jesteś gotowy?

Sprawdź dostępne kursy

600